31.DECEMBER 2017 - NEHODA PÁRNICA

  Koniec roka končil nehodou, kedy nám bola oznámená dopravná nehoda pred obcou Párnica. Pri nehode vozidlo dostalo šmyk, zišlo z vozovky a následne sa prevrátilo na bok. Po vykonaní potrebných protipožiarnych opatrení vozidlo sme zaistili proti úniku ropných látok a odťahovej službe PMP TRUCK sme pomohli s naložením motorového vvozidla. Tento deň nám chcel starý rok pomôcť k dosihnutiu 400 výjazdov v roku, lebo sme mali celkom desať výjazdov. Takže rozlúčka so starým rokom bola v plnom vyťažení.

Pár fotiek : nehoda


Ranná nehoda na križovatke pri Hasičskej stanici

11. októbra o 6:48 sa priamo pred našou stanicou stala dopravná nehoda, pri ktorej vodič osobného vozidla nedal prednosť nákladnému vozidlu a pri nehode sa ľahko . Po príjazde na miesto nehody sme vodičovi poskytli prvotné ošetrenie, zabezpečili vozidlo proti vzniku požiaru a započali sme s reguláciou dopravy až do príchodu polície. Po príchode RZP sme vodiča odovzdali do ich starostlivosti

Pár fotiek : nehoda


NEHODOVÁ NEDEĽA.

 V nedeľu 6. augusta sme v priebehu dňa zaznamenali dva výjazdy k dopravným nehodám a jeden k poskytnutiu predlekárskej prvej pomoci . Prvá nehoda sa stala pri Krpeľanoch pri zjazde z dialnice, keď vozidlo narazilo do betónovej zábrany. Ku druhej došlo na križov ciest pri Kraľovanoch, kde sa zrazili tri osobné vozidlá. Pri tejto nehode došlo k zraneniu osoby. Posledný výjazd bol v neskorých večerných hodinách, kde spoluobčan pri páde utrpel tržnú ranu na hlave.

Pár fotiek : záznamy z dopravných nehôd


POŽIAR MOTOROVÉHO VOZIDLA PRI OBCI KRALOVANY.

 Dňa 25.06.2017 o 12:26 bola jednotka DHZO Sučany vyslaná Krajským operačným strediskom k požiaru osobného vozidla v obci Kraľovany na križovatke Dolný Kubín - Ružomberok. K požiaru došlo počas jazdy v motorovom priestor vozidla s následným šírením do priestoru vozidla. Pri požiari nedošlo k žiadnemu zraneniu osôb. Pomocou vysokého tlaku sa nám podarilo požiar uhasiť. Na mieste sme zasahovali na vozidle CAS 25 Karosa /1+2/ v súčinnosti s HaZZ Dolný Kubín.

Pár fotiek : vozidlo po požiari


Nehoda osobného vozidla - pád do elektrárenského kanála.

Dňa 22.3 o 8.10 hod. nám bola nahlásená nehoda osobného vozidla, ktoré pri ceste smerom na Ontário spadlo ešte pred elektrárňou do kanála. Ihneď po oznámení sme vyrazili na miesto, no vozidlo už bolo pod hladinou. Pomocou člna a sonaru do príchodu potápačov v spolupráci s jednotkou HaZZ Martin sme sa snažili lokalizovať miesto vozidla. Následne po príchode potápačov sme vozidlo vytiahli na breh. Vodič sa nachádzal vo vozidle už bez známok života. Po vytiahnutí sme vozidlo pomhli naložiť na odťahovú službu a vrátili sa na základňu.

Pár fotiek : Výcvik

staršie správy zo zásahov nájdete vrátane fotiek tu